7 grudnia 2015

Blogowe Mikołajki 2015.


Hej!
Niestety nie mogłam wczoraj nic napisać, ponieważ Mikołajki spędziłam w pracy, a późnym wieczorem byłam taka padnięta, że mogłabym zasnąć na stojąco. Piszę dzisiaj, a w międzyczasie oglądam wasze wpisy na blogach odnośnie naszych blogowych Mikołajek :-) Mam nadzieję, że każdy z uczestników otrzymał już swój prezent? I mam nadzieję, że prędzej czy później każdy pochwali się na swoim blogu co dostał od blogowego Mikołaja, wtedy będę mogła zrobić podsumowanie w jednym wpisie :-) 

Mój Mikołaj był bardzo szybki i już w czwartek wieczorem dotarła do mnie paczka. Niestety moja ciekawość był tak ogromna, że od razu otworzyłam paczkę (wybacz Mikołaju), ale niespodzianka była super! Moim Mikołajem była Paulina. Dziękuję pięknie! Kokosowe łakocie smakują bardzo, kubek jest przecudowny, a ozdoby już czekają na choinkę :-)

Mam nadzieję, że cieszycie się z tych Mikołajek, że paczki wszystkim się podobają i, że widzimy się w podobnej akcji za rok! :-)

2 grudnia 2015

#305 ups!

czekoladowa "muffina" z jabłkiem, migdałami  i ricottą, banan


Wszystko pięknie... muffina pięknie wyrosła, pięknie zapachniało, więc czas wyjąć z piekarnika. Dam radę wyjąć przez szmatkę, po co nakładać rękawicę. Temperatura na zero, półeczka wysunięta i proszę bardzo, szmatka za cienka, foremka wypadła na drzwiczki piekarnika i palce lekko poparzone. Tak bardzo byłam głodna *.* Ale i tak było pyszne, mimo, że nie przypomina już muffiny.
<3

Wolne dzisiaj, wolne jutro!

1 grudnia 2015

#304 zapomniane.

ricotta hotcakes z kaki i syropem klonowym


Grudzień przywitał mnie śniegiem. Naprawdę bardzo lubię zimę, żałuję, że tego śniegu tak mało i niedługo nie będzie po nim śladu. W niedzielę Mikołajki, moja paczka już powędrowała na drugi koniec Polski :-)