9 listopada 2015

Blogowe Mikołajki 2015!

Tak, po raz drugi podejmę się zorganizowania blogowych Mikołajek. Mało osób wyraziło swoje zainteresowanie, ale mam nadzieję, że nas przybędzie. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu akcji w tamtym roku - zgłosiło się wiele chętnych i wszystko poszło zgodnie z planem. Mam nadzieję, że i w tym roku tak będzie. No więc zaczynamy! Zasady są zbliżone do zeszłorocznych, ale dla pewności wypiszę je w punktach.

1. Zgłaszać należy się tylko pod tym postem, a końcowy termin zgłoszeń ustalam na 25.11.2015 do godziny 23:59.

2. Zgłaszać mogą się tylko osoby prowadzące bloga kulinarnego lub śniadaniowca. Tylko, ponieważ mając wspólne zainteresowania będzie nam łatwiej dobrać prezent. 

3. Osoby, które się zgłoszą, proszę o napisanie do mnie wiadomości na adres: mikolajki2015r@wp.pl Napiszcie kilka słów o sobie, jakieś najważniejsze informacje, np. ulubione smaki, co robicie w wolnym czasie, wasze zainteresowania, za co lubicie Święta, czy macie na coś alergię itp. Ułatwi to zrobienie prezentu ;) Nie zapomnijcie też o waszym pełnym imieniu i nazwisku oraz adresie zamieszkania. A także o adresie waszego bloga.

4. Koszt prezentu to maksymalnie 20 zł + koszt wysyłki. Pamiętajmy też o tym, że prezenty nie muszą być wyłącznie kupione, ręcznie zrobione także są mile widziane!

5. Gdy termin zgłoszeń dobiegnie końca, postaram się jak najszybciej wysłać wam wiadomość o tym, kogo wylosowaliście, a do losowania posłuży mi (albo mojemu Mikołajowi) strona internetowa. Mam nadzieję, że kto kogo wylosuje pozostanie niespodzianką dopóki nie rozpakujemy prezentów :)
6. Osoby, które prowadzą krótko bloga, także mogą się zgłaszać.

7. Gdy w e-mailu zabraknie jakiejś ważnej informacji (np. adres zamieszkania) napiszę do Ciebie wiadomość, ale gdy do 25.11.2015 do północy nie otrzymam odpowiedzi to wykreślam z listy uczestników.

8. Jedyne o co proszę to o uczciwość. Chciałabym aby każdy na Mikołajki otrzymał swój prezent, a potem pokazał na blogu co wspaniałego znalazł w paczce :)

9. Osoby biorące udział w zabawie muszą mieszkać na terenie Polski. Nie biorę pod uwagę osób mieszkających poza granicami.

10. Jeżeli ktoś zgłosił się do zabawy, a potem chce zrezygnować to ma czas do wtorku 24.11. Po losowaniu nie biorę już pod uwagę żadnych wypisów z zabawy!!!
11. Proszę o dodanie na waszego bloga baneru, dzięki temu może więcej osób zainteresuje się naszą akcją mikołajkową :)
LINK DO BANERU:

<a href="http://viollej.blogspot.com/2015/11/blogowe-mikoajki-2015.html#comment-form"><img src="http://i68.tinypic.com/jr75tx.jpg" border="0" alt="Darmowy hosting iv.pl" /></a>Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam. Resztę ważnych informacji podam gdy minie czas na zgłaszanie się. Do dzieła! Zgłaszamy się :) A dla przypomnienia jak było w tamtym roku...
 KLIK

8 komentarzy: